Bizi Arayın

Vizyon - Misyon

Vizyon - Misyon

        İleri teknoloji ve mühendislik, içinde bulunduğu MERTSAT ŞİRKETİ olarak Vizyon ve Misyon’nunu benimsemiştir. Grubumuzun vizyon ve misyonu aşağıda özetlenmiştir. Misyonumuz, Biz bilinci ile, insan onur ve önemini her şeyin önünde tutarak ve güven vererek toplam kalitemizi geliştirmektir.

    Mertsat Şirketi tüm ilişkilerinin temelinde güven ve inanç yatar. Bunun kaynağını tüm bireylerin kendilerine, çalışma arkadaşlarına, Grubun bünyesinde yapılan işlere karşı duydukları güven ve inanç sağlamaktadır. Grubumuzda çalışan insanlar Grup için en değerli varlıklardır. Grubumuzda bulunan yöneticiler ve çalışanlar biri birlerine karşı güven duyguları içinde, sorumluluklarının bilincinde, yalnız kendileri için değil kurumları ve çevreleri için de güven vererek özveri ile çalışan insanlardır. Grubun içinde yer alan her birey, yaptığı işi en iyi, en doğru, en güzel nasıl yaparım diye düşünür ve mükemmele ulaşmak için çaba harcar. Kendisini geliştirirken çevresindekileri ve içinde bulunduğu kurumu da geliştirmek onun için yaşam biçimidir. Grubumuzda çalışan bireyler biri birlerinden görev ve sorumlulukları açısından farklı olmakla beraber; onur, anlam ve insan hakları yönünden eşittirler.

        Mertsat Şirket bünyesinde bulunmanın ayrıcalığı, bu topluluktaki her bireyin ‘mükemmele ulaşmak için elinden geleni yapmak’ gibi bir alışkanlık sahibi olmasından kaynaklanmaktadır. Vizyonumuz, Grubumuzun yaydığı bilgi ve beceri ışığı sayesinde, Güvenlik, IT Network, Kapalı Televizyon dağıtım, Akıllı Bina Otomasyon ve Bilişim Sektöründe ülkemizin gelişmesinde etkin bir rol oynamaktadır.

 

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.