Bizi Arayın

Hakkımızda

Hakkımızda


        Headent, Smatv, Uydu, Fiber Optik, Kamera ve Güvenlik Sistemleri konusunda faaliyet gösteren Mertsat® Elektronik ve Ticaret 1997 yılında kurulmuş olup daha sonra 2009 Yılında Mertsat® Elektronik Mühendislik LTD.ŞTİ. olarak Ticari faaliyetine Devam etmektedir. Kuruluşundan bu güne kadar geçen 21 yıllık süre içerisinde, sürekli yenilenen çehresi kaliteye ve hizmet anlayışına vermiş olduğu büyük önem sayesinde konusunda tamamen uzmanlaşmış ve sektörde Türkiye’nin önde gelen kurumları arasındaki yerini almıştır. 

 

        Bünyesinde sadece kaliteli bir ürün süreci bulundurmakla yetinmeyen Mertsat® Elektronik, tasarım proje faaliyetlerine vermiş olduğu önem ile sektördeki birçok ilk’e de imzasını atmıştır. Bununla beraber satış ve satış sonrası hizmetler konusunda gösterilen titizlik ile müşteri memnuniyetinin daima en üst düzeyde tutulması Mertsat® Elektronik yöneticileri ve personelince ilke edinilmiştir. 

        Konusunda uzman mühendis, tekniker ve teknisyenlerden oluşan yaklaşık 40 kişilik dinamik kadrosu ve 20 ekip aracına sahip olan Mertsat® Elektronik, hizmet kalitesinden kesinlikle ödün vermeden sektörün kilometre taşlarını dizmeye devam etmektedir.     

        Mertsat® Elektronik, montaj ve servis hizmeti veren müşterilerine, kalite yönetim sistemi kapsamında tanımlanmış normlara göre, ürünlerinin montaj, bakım ve basit onarım teknikleri ile ilgili teknik eğitim vermektedir. Söz konusu eğitim hizmetlerinin büyük bir çoğunluğu şirketin İstanbul-Beykoz'daki merkezinde gerçekleştirilmekte ve burada verilen eğitim hizmetlerinden ücret talep edilmemektedir.

        Mertsat® Elektronik, bir tesisin kapalı devre uydu fiber optik haberleşme ve kamera güvenliği ile ilgili danışmanlık hizmeti, bilgisayar ortamında hazırlanan projelendirme, teknik şartname hazırlanması veya mevcut teknik şartnamenin yorumlanması ile ilgili geçerli standartlara göre bilgi ve desteği sunarak, gerekirse tesisin yerinde keşfinin yapılmasını da sağlayabilmektedir. Kurulan sistemlerin devreye alınması, testleri, teknik servis ve bakım hizmetleri de •TS 12849 standardına göre titizlikle yapılmaktadır. 

        Mertsat® Elektronik, sayıları 10.000’i aşan; askeri tesisler, hastaneler, okullar, yurtlar, ticaret merkezleri, fabrikalar, depolar, petro-kimya tesisleri, konutlar kamu binaları ve yurt dışı gibi başarılı uygulamaları ile bölgenin çağdaş dokusuna damgasını vuran yapılara ve tesislere katkıda bulunmuş olmaktan gurur duymaktadır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.