Operasyonel mükemmellik anlayışımızın temelini, teknolojinin tüm alanlarda etkin kullanımı, yalın iş süreçleri, tanımlı iş yapma sistematiği, veriye dayalı ve hızlı karar verme sistemlerimiz oluşturmaktadır. Kullanmakta olduğumuz bu otomasyon yazılımlarımız sayesinde sonuçlara/hedeflere odaklanmayı, karşılaşılan problemleri çözmek için kendiliğinden zaman kaybetmeden harekete geçmeyi, takipçi olmayı, karlılığı ve verimliliği artıracak şekilde işlerimizi sonuçlandırmaktayız.

Kullanmakta olduğumuz bu E-Hizmetlerimiz nelerdir?

 

Saha Denetim, Belgeleme ve Veri Toplama Hizmeti

Kullanmakta olduğumuz bu otomasyon yazılımımız ile saha personelimiz görevleri başında iken tüm verileri otomatik olarak algılamaktadır. Böylece saha ekibimiz zaman kaybetmeden görevlerine devam etmekte, proje sürecini hızlandırmaktadırlar. Saha personelimiz real-time (gerçek zaman) projeyi fotoğraflayabilir, video çekebilir ve sesli kayıt bırakabilir. Saha personelimiz, kullanmakta olduğumuz bu otomasyon programı sayesinde, akıllı telefonundan mobil uygulamayı açarak dilerse hiç bir zahmet vermeden KMZ raporunu oluşturmaktadır. Sistemimiz elde ettiği verileri otomatik ve real-time raporlama özelliğine sahiptir. 

 

Saha Denetim, Belgeleme ve Veri Toplama ve Raporlama Hizmeti

Kullanmakta olduğumuz bu otomasyon yazılımımız ile entegre çalışan bir sistemimiz sayesinde iş ortaklarımız tüm projelerini detaylı olarak raporlayabilmekte ve takip edebilmektedir. Raporlama ekranımız iş ortaklarımızın ekranına real-time (gerçek zaman) olarak yansıtılmakta, böylece saha personelimizin yapmış olduğu tüm işlemleri gerçek zamanlı görebilmektedir. İş ortağımız bu alanı dilerse detaylı görüntüleyebilir, dilerse mevcut projeyi harita üzerinde görebilir, saha da çekilen fotoğraf, video, sesli kayıtları inceleyebilir, dilerse Google Earth destekli KMZ raporuna erişebilir, kendi kişisel bilgisayarına kopyalarını alabilir.

 

Mertsat olarak, tüm birimlerimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru algılar, onların daha başarıya yönelik değişen beklentilerini karşılamada çevik, proaktif ve yenilikçi bir yaklaşım içerisinde olmayı ilke ediniriz. Yerel özellikleri de dikkate alarak tüm iş ortaklarımızın beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamayı, ürün ve hizmetleri hızlı ve güler yüzlü bir şekilde sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı önemsiyoruz.